Dni Jasła tuż tuż. Szykujcie się na solidną dawkę naukowej zabawy i adrenaliny!

Tegoroczne Dni Jasła zbliżają się wielkimi krokami. W sobotnie i niedzielne popołudnie, na płycie jasielskiego rynku znajdziecie nasze stoisko, gdzie zaserwujemy Wam solidną porcję fascynujących eksperymentów i pokazów popularnonaukowych oraz mrożących krew w żyłach spacerów po desce strachu. Do zobaczenia się na imprezie!

W piątek, sobotę i niedzielę wszyscy mieszkańcy Jasła obchodzić będą święto swojego miasta. W tym roku Dni Jasła gościć będą przede wszystkim w samym centrum organizmu miejskiego. My też tam będziemy! Do odwiedzenia naszego stoiska zapraszamy w sobotę (22 czerwca) w godz. 13.00 – 18.00 i w niedzielę (23 czerwca) w godz. 15.00 – 19.00.

Z okazji Dni Jasła przygotowaliśmy dla Was bardzo ciekawe atrakcje. Już dzisiaj, do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich miłośników nauki i dobrej zabawy. Jeśli fascynują Was eksperymenty i pokazy popularnonaukowe, koniecznie musicie odwiedzić nasz namiot. Nie zabraknie w nim również zagadek logiczno-zręcznościowych, do rozwiązania których potrzebne będzie nieszablonowe podejście. Dla osób, które zdecydują się podjąć wyzwanie przygotowaliśmy upominki w postaci oryginalnych breloków.

Amatorów mocnych wrażeń i adrenaliny zaprosimy z kolei do wspólnych spacerów na dużej wysokości. Dzięki wykorzystaniu gogli VR i specjalnej aplikacji będziecie mogli odbyć spacer po desce strachu, co z pewnością wywoła u Was szybsze bicie serca.

Jakby tego było mało, to z sobotniej wizyty na jasielskim rynku, z pewnością będą zadowoleni wszyscy fani smakołyków. Łasuchów będziemy częstować tabletkami czekoladowymi z apteki Łukasiewicza.  

Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich uczestników weekendowej imprezy. Nie ważne ile macie lat, przygoda z nauką i nowymi technologiami czekać będzie zarówno na dzieci, jak też dorosłych.

Do zobaczenia!

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny