Za nami sobotnie warsztaty robienia biało-czerwonych kotylionów
Narodowe Święto Niepodległości uczciliśmy wspólnym tworzeniem kotylionów.Uczestnicy za pomocą papieru, bibuły i wstążek przygotowali je dla siebie i swoich bliskich Na warsztatach gościliśmy członków Zespołu Jaślanie i Mali Jaślanie, którzy w tradycyjnych regionalnych strojach zaprezentowali krótki program artystycznyWszystko to działo się podczas wizyty ekipy telewizyjnej w ramach akcji „Polska na TAK!”
Za nami sobotnie warsztaty robienia biało-czerwonych kotylionów Read More »
